Vosk SWIX HF8X 180g

 
 

Parafín SWIX HF8X červený 180g s vysokým obsahom fluórokarbónu.

Dostupnosť 2 - 5 dní
€183,40
Kód tovaru 2910
Značka SWIX
Kategória SWIX Cera Nova HFX
Položka bola vypredaná...
 

Parafín SWIX HF8X červený 180g s vysokým obsahom fluórokarbónu.


Teplotný rozsah od -4°C až +4°C

Pokračovánie klasického vosku HF8, ktorý je legendou medzi pretekárskymi voskami. Počas posledných desiatich rokov se tento vosk podieľal na rade víťazstiev na Olympijských hrách a Svetových pohároch naprieč lyžiarskymi disciplínami. Jeho mäkkosť a vysoký obsah fluóru poskytuje vysokú výkonnosť okolo bodu mrazu.

HF08X je možné použiť samostatne ako pretekársky vosk alebo ako základ pod práškový vosk Cera F (napr. FC08X).

Doporučená teplota zažehlovania: 130°C

Rýchlosť zažehlovania by se mala pohybovať medzi 8-10 sekundami u bežeckých a zjazdových lyží. Pre väčšiu odolnosť je možné vosk znovu ohriať, po tom ako vychladol na izbovú teplotu (10 minút). Zoškrabte cca po jednej minúte. Pre správne zažehlenie vosku je nevyhnutná kvalitná žehlička.

HF je zkratka pre High Fluorocarbon, vysoký obsahu fluórokarbónu. V tejto kategórii je 5 voskov, ktoré sú zmesou hydrokarbónov s obsahem fluóru, a obsahujú vysoké percento fluórokarbónových aditív s nízkym bodom topenia – čo poskytuje práve technológia CERA F. Tieto vosky sú svojím spôsobom jedinečné, kedže poskytujú bleskovú akceleráciu, je možné ich použiť v širokom teplotnom rozsahu a odolávajú nečistotám. Vosky HFX sú vynikajúce ako samostatné aj v kombinácii s CERA F aako vrchnou vrstvou. Vosky HFX sú ideálne pre vlhké podmienky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: