Vosk SWIX HF7X 180g

 
 

Parafín SWIX HF7X fialový 180g s vysokým obsahom fluórokarbónu

Dostupnosť 2 - 5 dní
€183,40
Kód tovaru 2904
Značka SWIX
Kategória SWIX Cera Nova HFX
Položka bola vypredaná...
 

Parafín SWIX HF7X fialový 180g s vysokým obsahom fluórokarbónu.

Teplotný rozsah od -2°C až -8°C

Nový vosk s vylepšeným zložením, ktoré preukázateľne zaručuje vyššiu výkonnosť než starší HF7. Univerzálny vosk vhodný do bežných zimných podmienok pod bodom mrazu. Vďaka jeho tvrdosti sa s ním dobre pracuje a dosahuje kvalitného výsledku.

HF07X je možné použiť samostatne ako pretekársky vosk alebo ako základ pod práškový vosk Cera F (napr. FC07X).

Doporučená teplota zažehlovania: 140°C

Rýchlosť zažehlovania by se mala pohybovať medzi 8-10 sekundami u bežeckých a zjazdových lyží. Pre väčšiu odolnosť je možné vosk znovu ohriať, po tom ako vychladol na izbovú teplotu (10 minút). Zoškrabte cca po jednej minúte. Pre správne zažehlenie vosku je nevyhnutná kvalitná žehlička.

HF je zkratka pre High Fluorocarbon, vysoký obsahu fluórokarbónu. V tejto kategórii je 5 voskov, ktoré sú zmesou hydrokarbónov s obsahem fluóru, a obsahujú vysoké percento fluórokarbónových aditív s nízkym bodom topenia – čo poskytuje práve technológia CERA F. Tieto vosky sú svojím spôsobom jedinečné, kedže poskytujú bleskovú akceleráciu, je možné ich použiť v širokom teplotnom rozsahu a odolávajú nečistotám. Vosky HFX sú vynikajúce ako samostatné aj v kombinácii s CERA F aako vrchnou vrstvou. Vosky HFX sú ideálne pre vlhké podmienky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: