Vosk SWIX HF5X 40g

 
 

Parafín SWIX HF4X zelený 40g s vysokým obsahom fluórokarbónu.

Dostupnosť 2 - 5 dní
€50,30
Kód tovaru 2889
Značka SWIX
Kategória SWIX Cera Nova HFX
Položka bola vypredaná...
 

Parafín SWIX HF5X tyrkysový 40g s vysokým obsahom fluórokarbónu.

Teplotní rozsah od -8°C až -14°C

Rada 5 je úplnou novinkou v ponuke voskov Cera Nova X a vypĺňa medzeru medzi voskami rady 4 a 6. Vosk bol vyvinutý na základe požiadaviek zjazdárov a prešiel s veľkým úspechom na ostatných dvoch sezónach Svetových pohárov. Bežecké lyžovanie tiež s veľkým záujmom objavuje výkonnosť HF05X a pridává sa čoraz viac servismanov, ktorí preferujú tento vosk pre chladné podmienky. Nižší bod topenia oproti rade 4 uľahčuje aplikáciu bez obmedzenia kvalitného sklzu v chladných podmienkach.

HF05X sa dá použiť samostatne ako pretekársky vosk alebo ako základ pod práškový vosk Cera F (napr. FC05X).

Doporučená teplota zažehlovania: 150°C

Rýchlosť zažehlovania by se mala pohybovať medzi 8-10 sekundami u bežeckých a zjazdových lyží. Pre väčšiu odolnosť je možné vosk znovu ohriať, po tom ako vychladol na izbovú teplotu (10 minút). Zoškrabte cca po jednej minúte. Pre správne zažehlenie vosku je nevyhnutná kvalitná žehlička.

HF je zkratka pre High Fluorocarbon, vysoký obsahu fluórokarbónu. V tejto kategórii je 5 voskov, ktoré sú zmesou hydrokarbónov s obsahem fluóru, a obsahujú vysoké percento fluórokarbónových aditív s nízkym bodom topenia – čo poskytuje práve technológia CERA F. Tieto vosky sú svojím spôsobom jedinečné, kedže poskytujú bleskovú akceleráciu, je možné ich použiť v širokom teplotnom rozsahu a odolávajú nečistotám. Vosky HFX sú vynikajúce ako samostatné aj v kombinácii s CERA F aako vrchnou vrstvou. Vosky HFX sú ideálne pre vlhké podmienky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: