Poštovné a doprava

Doručenie tovaru, dodacie podmienky a spôsoby úhrady

Spôsoby úhrady

Všetky spôsoby úhrady, možno vybrať pred výberom dopravy. Všetky spôsoby platby sú zahrnuté v cene dopravy. 
prevodom - pri výbere tejto možnosti obdržíte zálohovú faktúru so všetkými údajmi k platbe. Tovar budeme expedovať po obdržaní platby na bankový účet 
dobierka - objednaný tovar Vám zašleme poštou alebo kurierskou spoločnosťou a pri prevzatí tento tovar uhradíte v hotovosti (za dobierku si neúčtujeme poplatok).
osobný odber - platba v hotovosti pri osobnom odbere. 

 

Druhy dopravy verejnými prepravcami a poštovné:

Osobný odber

Objednávku je možné vyzdvihnúť v ten istý deň, za predpokladu, že objednaný tovar je na sklade. V ostatných prípadoch vás budeme informovať e-mailom alebo telefonicky. Objednávky je možné vyzdvihovať v pracovné dni od 9:00 do 17:00 hod, mimo túto dobu po dohode. Osobný odber je nutné dohodnúť vždy telefonicky. Platba za tovar je možná iba v hotovosti.

 

Tovar doručovaný spoločnosťou GLS 

cena dopravy pri nákupe do 100€ (vrátane)    cena dopravy pri nákupe nad 100 € rýchlosť dodania
5 € 0,00 € 1-2 dni

 Uvedené ceny sú vrátane DPH a platia pre Slovenskú republiku. 

 

Zásielka je zvyčajne doručená do druhého dňa od odoslania. O odoslaní je zákazník informovaný e-mailom alebo telefonicky. Taktiež spoločnosť GLS Vás bude informovať prostredníctvom SMS o presnom dni (čase) doručení balíka.

U niektorých obzvlášť neskladných, ťažkých alebo inak zle prepravovateľných výrobkov môže byť cena prepravy zvýšená. O zvýšenej cene za prepravu budete bezodkladne informovaný. 

POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť.


  

Tovar doručovaný Slovenskou poštou (Krajina doručenia: Slovensko)

cena dopravy pri nákupe do 100€ (vrátane) cena dopravy pri nákupe nad 100 € rýchlosť dodania
3 € 0,00 € 1-3 dni

 Uvedené ceny sú vrátane DPH a platia pre Slovenskú republiku.  

 Ďalšie krajiny kam zasielame tovar

 Krajina doručenia cena dopravy pri nákupe do 140 € (vrátane) cena dopravy pri nákupe nad 140 € rýchlosť dodania
Česká republika 10,00 € 0,00 € 4 - 7 dní
Poľsko 10,00 € 0,00 € 4 - 7 dní

 

Pokiaľ nebude objednávajúci zastihnutý, dostane do schránky oznámenie o doručení zásielky. Zásielku si môže vyzdvihnúť na uvedenej pošte alebo požiadať o opätovné doručenie. 

U niektorých obzvlášť neskladných, ťažkých alebo inak zle prepravovateľných výrobkov môže byť cena prepravy zvýšená. O zvýšenej cene za prepravu budete bezodkladne informovaný.

POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť.

Zásielka je zvyčajne doručená do druhého dňa od odoslania. O odoslaní je zákazník informovaný e-mailom alebo telefonicky.