Madshus Redline Carbon Skate Cold 13/14

 
  • 1 z 4
 

Špičkové závodné bežecké lyže MADSHUS REDLINE Carbon Skate Cold s výnimočnými sklzovými vlastnosťami na suchom a premrznutom snehu.

Bežná cena €462
Ušetríte €85,10 (–18 %)
€376,90
Značka Madshus
Kategória Skate
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Madshus Redline Carbon Skate Cold 13/14 Kód tovaru 452/186 dĺžka: 185 (70-90) 2 - 5 dní €462 €376,90
Madshus Redline Carbon Skate Cold 13/14 Kód tovaru 452/195 dĺžka: 195 (75-90) 2 - 5 dní €462 €376,90
Madshus Redline Carbon Skate Cold 13/14 Kód tovaru 452/196 dĺžka: 195 (85-100) 2 - 5 dní €462 €376,90
 
Vynikajúce lyže pre závodníkov a nadšených výkonnostných bežkárov. Lyže Madshus Redline Skate boli navrhnuté, testované a overené v praxi tými najlepšími svetovými atlétmi. Lyže REDLINE Carbon Skate nastavujú nový výkonnostný štandard bežeckých lyží.
 
Nový design CAD (computer Aided Design) umožnil vyvinúť úplne novú geometriu lyží s optimalizovanými tlakovými bodmi a perfektne vyváženými vlastnosťami - stabilita, bezkonkurenčný sklz, držanie stopy a vnímanie povrchu snehu.
 
Použité sú len tie najkvalitnejšie materiály ako renovované jadro PR100X a konštrukcia Triaxial Carbon. REDLINE sú vybavené novo vyvinutou sklznicou P200 NANO Black s výnimočnými sklzovými vlastnosťami na suchom a premrznutom snehu. Výrazné skosenie, dlhšie tlakové zóny, nízky profil prehnutia a korčuliarska geometria poskytujú hladký prenos energie s minimálnou hmotnosťou vo švihu.
 
Model: N13008
Dĺžka: 175-195/5 
Bočné vykrojenie / profil: 44-43-44 
Hmotnosť / pár: 950 gr/190cm 
Profil: Skate stredný – mierne skosenie 
Viazanie: NIS 7 
Jadro: PR 100X & Triaxial Carbon Construction 
Sklznica: P200 Nano Black 
CAD – Computer Aided Design

 

MADSHUS RED SERIES - TRUE STORY

V spoločnosti Madshus už viac ako 100 rokov vyrábajú lyže z materiálov tej najvyššej kvality pre nejvyššiu úroveň závodného lyžovania i pre dobrodružné výpravy rekreačných objeviteľov.
 
Pred uvedením prvých produktov z kategorie Madhsus RED strávil celý tým viac než tri roky rozvojom inovácii, ktoré stoja za novými lyžami REDLINE Carbon Classic a Skate. Prvý design bol výstupom moderného 3D modelovania a technológie CAD. Cieľom bolo vyvinúť lyže, ktoré budú zodpovedať tým najvyšším nárokom špičkových atlétov, ktorí boli súčásťou vývojárského týmu. S predsavzatím vyrábať len z tých nejlepších materiálov a pomocou najlepších technológií bola veda vzatá priamo do terénu na sneh, kde boli lyže preverené svetovými závodníkmi ako Jörgen Brink, Axel Teichmann, Thomas Alsgaard, Emil Hegle Svendsen a Ole Einar Bjørndalen.
 
Po dlhom období dolaďovania a testovania bola predstavená nová rada lyží, ktorá prekonala všetky očakávania. Okrem novej geometrie a profilu majú lyže Madshus REDLINE Carbon Classic a Skate optimalizované tlakové body a zkosený profil. V kombinácii s novým materiálom sklznice P200 Nano lyže zaručujú perfektnú rovnováhu medzi spoľahlivým odrazom, bezkonkurenčným sklzoem, ideálnym držaním stopy a dokonalým pocitom pri lyžovaní, ktoré ocenia tí, ktorí sa nikdy neuspokoja so žiadnym kompromisom.

JADRO PR 100X

Jadro PR 100X je vyrobené na báze akrylátového, vysoko výkonného jadra Rohacell, ktoré bolo vyvinuté pre extrémne aplikácie v letectve, vyžadujíce dokonalú rovnováhu odolnosti a hmotnosti. Zosilnené triaxiálným opletením Madshus má ultraľahké jadro PR 100X extrémne kompaktnú hustotu a absolútne nulovú absorbciu živíc počas výroby, čím je zaručená nízka hmotnosť.
3D tvarovanie maximalizuje presnosť a cit v lyži. Jadro PR 100X dodáva lyžiam REDLINE a NANOSONIC výborný tlmiaci efekt a výnimočnú výkonnosť.

TRIAXIAL CARBON CONSTRUCTION

Triaxiálna karbonová konštrukcia s vysokým podielom karbónových vlákien, ktoré sú použité na oplet jadra. Takto skonštruované lyže vynikajú nízkou váhou, vysokou torznou tuhosťou, stabilitou a vyššou životnosťou. 

P200 NANO BASE

Úplne nová rodina sklzníc P200 Nano zaznamenala dalšie vylepšenie už tak renomovaných materiálov, z ktorých sú vyrábané predchádzajúce generácie sklzníic. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.